پنج شنبه , خرداد ۲۴ ۱۴۰۳
سنگ نمک تزیینی

تولید کننده سنگ نمک تزیینی پایه چوبی چراغدار

تولید کننده سنگ نمک تزیینی پایه چوبی چراغدار، مرکز فروش سنگ نمک تزیینی، آباژور سنگ نمک تزیینی، سنگ نمک تزیینی اصفهان، سنگ نمک دکوری ارزان قیمت بدون چراغ، گوی سنگ نمک، سنگ نمک هرمی.

سنگ نمک را در کجای خانه قرار دهیم؟

امروزه از سنگ نمک برای ساخت وسایل مختلف تزیینی استفاده می شود. اما باید بدانیم که سنگ نمک تزیینی را در کجا قرار دهیم تا از خواص آن سود ببریم.

سنگ نمک تزیینی دارای رنگ های مختلفی از قبیل آبی، سفید، قرمز، صورتی، نارنجی می باشد. با این حال بیشتر وسایل تزیینی با رنگ نارنجی و سفید این ماده معدنی ساخته می شود.

برای استفاده از خواص این سنگ ها باید آن را در قسمت هایی از منزل که ساعات بیشتری را در آنجا سپری می کنیم، قرار دهیم. افراد می توانند این سنگ نمک ها را در مکان هایی که بیشترین وسایل الکترونیکی در آنجا قرار دارند، بگذارند.

گل و گیاه سبب آرامش می شوند و افراد می توانند با قرار دادن رنگ های مختلفی از سنگ نمک در کنار آنها این تاثیر را افزایش دهند.

افراد با قرار دادن سنگ نمک های رنگی تزیینی در سرویس های بهداشتی می توانند سبب جذب رطوبت، تمیزتر و همچنین زیباتر شدن آن مکان شوند. قابل ذکر است که استفاده از سنگ نمک در محیط های خشک سبب خشکی بیشتر آن محیط می شود.

سنگ نمک تزیینی

خواص سنگ نمک تزیینی

یکی از مهم ترین تاثیرات وجود سنگ نمک تزیینی در خانه تاثیر آن بر فنگ شویی و از بین بردن انرژی های منفی است. تاثیر آنها بر از بین بردن بی خوابی، استرس های روانی، عصبانیت و پیشگیری از سرطان نیز ثابت شده است.

زیرا این سنگ ها در جذب و یونیزه کردن رادیکال های آزاد و همچنین امواج الکترونیکی تلویزیون، موبایل وکامپیوتر بسیار تاثیرگذار می باشند.

پاکسازی و تصفیه هوای منزل و در نتیجه پیشگیری از ابتلا به مشکلات تنفسی نیز می تواند از دیگر خواص استفاده از سنگ نمک تزیینی در منزل باشد.

سنگ نمک تزیینی

تولید کننده سنگ نمک تزیینی در اصفهان

سنگ نمک های موجود در شهر اصفهان دارای ساختار مناسب و کیفیت خوبی هستند. مدل های مختلف سنگ نمک این استان به دلیل مرغوبیت خوبی که دارند به کشورهای مختلف صادر می شوند.

سنگ نمک این استان به منظور استفاده خوراکی و ساخت وسایل تزیینی بسیار پرکاربرد می باشد. هنرمندان اصفهانی از انواع سنگ نمک تزیینی که در این استان است، استفاده می کنند و وسایل تزیینی مختلفی را تولید می کنند.

سنگ نمک تزیینی

آنها با توجه به نوع سنگ نمک و نحوه برش آنها و همچنین تجربه هنری خود وسایل دکوری و تزیینی مختلفی را می سازند. تولید انواع گوی ها و مکعب های رنگی و همچنین حکاکی، طراحی و نوشتن آیات قرآنی بر روی آنها از کارهای هنرمندان اصفهانی می باشد.

منبع: مرکز سنگ نمک هالیت ایران

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

همچنین ببینید

خرید سنگ نمک

خرید سنگ نمک دکوری سنگ نمک کریستالی

خرید سنگ نمک دکوری سنگ نمک کریستالی، خرید سنگ نمک خوراکی، سنگ نمک اصل، خرید سنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button+989129380188