چهارشنبه , تیر ۸ ۱۴۰۱
صفحه اصلی / سنگ نمک رنگی / فروش عمده سنگ نمک نارنجی گرمسار
سنگ نمک نارنجی

فروش عمده سنگ نمک نارنجی گرمسار

فروش عمده سنگ نمک نارنجی گرمسار، سنگ نمک صادراتی به صورت دسته بندی شده در وزن های ۵ تا ۲۰ کیلوگرم در بسته بندی جامبو بگ و ۵۰ کیلویی ویژه صادرات.

آشنایی با سنگ نمک نارنجی

سنگ نمک، سنگی درخشنده است که اگر نور خورشید به آن بتابد بدون آن که شکل و ظاهر آن تغییری پیدا کند عمل  یونیزاسیون در آن اتفاق می‌‌افتد که باعث می ‌شود انرژی سنگ افزایش پیدا کند و این انرژی باعث دفع امواج منفی و ایجاد حس آرامش و کاهش استرس خواهد شد.

یادداشت

نام دیگر سنگ نمک سدیم کلرید است که به سنگ نمک، هالیت نیز گفته می‌شود

اگر سنگ نمک معدنی املاحی به غیر از سدیم و کلر را درون خود داشته باشد به شکل تغییر رنگ، نمودار خواهد شد.

به طور مثال اگر اورانیوم و کربن وارد سنگ ‌نمک شود سنگ نمک را به رنگ سیاه در می‌آورد همچنین سنگ نمک آبی به دلیل وجود مقادیر زیاد پتاسیم درون خود، رنگ آن به سمت آبی متمایل شده است.

سنگ نمک قرمز و سنگ نمک نارنجی نیز به دلیل وجود آهن موجود در سنگ نمک به این رنگ تغییر کرده‌اند و هر چه میزان قرمزی سنگ بیشتر باشد طبیعتا آهن آن نیز بیشتر خواهد بود.

سنگ نمک نارنجی

معرفی معدن سنگ نمک گرمسار

در ایران معادن مختلفی از سنگ نمک وجود دارد که پراکندگی آنها در شهرهای مختلف نشان دهنده این موضوع است که کشورمان ایران دارای ذخائر بسیار فراوان سنگ نمک است.

در این معادن انواع مختلفی از سنگ نمک به دست می‌آید و برای مقاصد مختلف خوراکی و صنعتی استفاده می‌شود که معمولا بر اساس رنگ سنگ نمک و همچنین میزان خلوص موجود در آن دسته بندی می‌شود.

بزرگترین و وسیع ترین معدن سنگ نمک ایران در شهر گرمسار در استان سمنان وجود دارد و شهر گرمسار در فاصله ۹۰ کیلومتری تهران واقع شده است.

سنگ نمک نارنجی

سنگ نمک گرمسار دارای مرغوبیت و کیفیت بسیار بالایی است که به دلیل مرغوبیت بالا، در بازار جهانی نیز معرفی و شناخته شده است.

سنگ نمک گرمسار بیش از ۸۰ درصد از سهم صادرات سنگ نمک ایران را در اختیار دارد

سنگ نمک معدن را می‌توان با توجه به رنگ و کاربرد به انواع مختلف تقسیم بندی کرد:

در ابتدا به معرفی انواع سنگ نمک بر اساس رنگ می‌پردازیم:

 •  سنگ نمک سفید
 •  سنگ نمک آبی
 • سنگ نمک صورتی
 •  سنگ نمک قرمز
 • سنگ نمک کبود
 • سنگ نمک کریستال
 • سنگ نمک رگه دار
 • سنگ نمک نارنجی

همچنین سنگ نمک معدنی با توجه به کاربردشان به دسته های زیر تقسیم بندی می‌شوند:

 • سنگ نمک بهداشتی و درمانی
 • سنگ نمک  خوراکی
 • سنگ نمک تزیینی
 • سنگ نمک دامی
 • سنگ نمک سختی گیر

سنگ نمک نارنجی

معادن سنگ نمکی که در ایران وجود دارد به دلیل پتانسیل بالایی که دارند،  می‌توانند به یکی از قطب‌‌های اصلی صادرات سنگ نمک در دنیا تبدیل شوند.

سنگ نمک قرمزی که از معادن ایران استخراج می‌شود برای ساخت آجر نمک و سنگ نمک تزیینی استفاده می شود اما در کشورهای دیگر از سنگ نمک قرمز برای مصرف خوراکی نیز استفاده می‌کنند.

در معادن شهر گرمسار، سنگ نمک نارنجی نیز وجود دارد و میزان آن بسیار کم است و در بازار داخلی نیز بسیار پرمصرف است و حوزه سنگ نمک های دکوری بیشترین مصرف کننده این سنگ می‌باشد.

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تامین کننده سنگ نمک نارنجی در ایران است

سنگ نمک آبی نیز که نایاب ترین سنگ نمک در دنیا می‌باشد در معادن گرمسار به ندرت یافت می‌ شوند  که در هیچ نقطه‌‌ای از دنیا تامنون مشاهده نشده است.

سنگ نمک نارنجی

خرید سنگ نمک صورتی

سنگ نمک صورتی از معادن نمکی که در رشته کوه هیمالیا وجود دارد استخراج می‌‌شود و دارای موادی همچون کلر و سدیم و همچنین مواد آلی و عناصر مهم مفیدی است که این سنگ نمک را از سایر سنگ‌های نمک موجود در بازار متمایز کرده است.
سنگ نمک صورتی هیمالیا علاوه بر عناصر کلر و سدیم که در سنگ نمک معمولی یافت می‌شود در آن  مقادیری از عناصر کلسیم، منیزیم و آهن نیز وجود دارد که بسیار برای بدن مفید هستند و به حفظ سلامت شخص کمک می‌کند و علت صورتی شدن سنگ نمک هیمالیا به خاطر وجود مقادیر آهن در آن است.

سنگ نمک نارنجی

کاربرد سنگ نمک هیمالیا

سنگ نمک هیمالیا علاوه بر مصرف خوراکی، سایر مصارف دیگر از قبیل مصرف بهداشتی، زیبایی؛ ماساژ و … دارد.

در مورد خواص سنگ نمک هیمالیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رشد مو و ناخن را بهبود می بخشد.
 • فعالیت ‌های ذهنی را افزایش می ‌دهد.
 • به کاهش وزن کمک می کند.
 • سطح انرژی بدن را افزایش می دهد.

سنگ نمک صورتی هیمالیا  خواص زیادی دارد که شما می‌توانید آن را جایگزین نمک معمولی کنید.
سنگ نمک هیمالیا به دلیل وارداتی بودن قیمت بالایی دارد و تقریباً می‌توان گفت تهیه آن هزینه بر است.

برای خرید سنگ نمک صورتی ایران که مشابه نمونه پاکستانی است با قیمت بسیار ارزانتر با ما تماس بگیرید

سنگ نمک نارنجی

فروش عمده سنگ نمک تزیینی

در حال حاضر سنگ های نمک تزئینی به صورت خرده و به صورت عمده به فروش می‌رسد همچنین این سنگها به صورت طرح دار و یا به صورت سنگ نمک گوی شکل و یا سنگ نمک برش خورده، سنگ نمک کاسه و یا به صورت خام در بازار یافت می شوند.
سنگ نمک دکوری می‌تواند به صورت سنگ نمک نارنجی، قرمز و سفید دیده شود که در ایران سنگ نمک سفید و نارنجی بسیار پرطرفدارند.

سنگ های نمک تزیینی خواص زیادی دارد و به دلیل خواص درمانی، مورد علاقه بسیاری از خریداران است.

یکی از این موارد آباژور سنگ نمک است که برای درمان بیماری‌های ریوی مورد استفاده قرار می‌گیرد این آباژورها یون های منفی را در هوا پخش می‌کنند.

سنگ نمک نارنجی

یون های منفی پخش شده در هوا، انرژی های منفی موجود در محیط را متعادل کرده و باعث ایجاد حس آرامش، کاهش استرس و دفع چشم زخم می‌شود.

همچنین سنگ نمک تزیینی می‌توانند باکتری های مضر را از بین ببرند و علاوه بر این ها چراغ خواب سنگ نمک در درمان آسم استفاده می‌شود.

چراغ خواب سنگ نمک آلودگی هوا را از بین خواهد برد و محیط را تصفیه می‌کند که برای بیماران آسم بسیار مفید خواهد بود

توصیه می شود کسانی که دچار بیماری آسم هستند از سنگ نمک در محیط خانه خود استفاده کنند تا بتوانند مشکلات بیماری خود را تا حد زیادی کاهش دهند و همچنین از سنگ نمک برای فنگ شویی نیز بسیار استفاده می‌شود.

سنگ نمک نارنجی

اگر از سنگ نمک چراغدار در محیط منزل خود استفاده کنید، به مرور زمان متوجه می‌شوید که روحیه شما تغییر کرده و آرامتر از قبل شده‌اید و یکی از مهم ترین کاربرد های سنگ نمک برای چشم نظر یا چشم زخم است که این مورد نیز از نظر علمی اثبات شده است.

خرید سنگ نمک آشپزی

بهترین نوع سنگ نمک برای آشپزی، سنگ نمک هیمالیا است چرا که این سنگ دارای عناصر بسیار زیادی است و برای آشپزی دارای خواص بسیاری است.
سنگ نمک قرمز و نارنجی علاوه بر اینکه به صورت نمک می‌توان برای غذا از آن ها استفاده نمود، به صورت دیس یا سطحی برای پخت غذا و یا بشقاب نیز ساخته می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند.
سنگ نمک صورتی باعث کمک به هضم غذا، کم شدن رفلکس اسید معده و  متعادل شدن PH بدن می شود.

سنگ نمک نارنجی

بازار صادرات سنگ نمک نارنجی

قبلا گفته شد سنگ نمک در رنگ های مختلف از جمله قرمز، آبی، سبز، سیاه ،صورتی و سنگ نمک نارنجی یافت می‌‌شود.

سنگ نمک نارنجی از معادن سنگ نمک گرمسار استخراج می‌‌شود و دلیل نارنجی بودن آن به علت وجود مقادیر آهن در آن است که باعث شده به صورت نارنجی درآید.

سنگ نمک نارنجی به نسبت سایر نمک های سنگی بازار محدودتری دارد و سنگ نمک سفید و قرمز در زمینه صادرات همواره پیشتاز هستند و علت اصلی آن هم موجودی بسیار کم سنگ نمک نارنجی است.

سنگ نمک نارنجی گرمسار

خرید سنگ نمک خام

سنگ نمک خام به سنگ هایی گفته می‌شود که هیچ فرآوری بر روی آن ها صورت نگرفته و به صورت تصفیه نشده هستند.

سنگ نمک خام برای کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد این سنگ ها دارای مقادیر زیادی سدیم  هستند که می‌توانند برای تصفیه آب آشامیدنی مورد استفاده قرار بگیرند همچنین سنگ نمک خام برای مصرف خوراکی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد که البته باید توجه داشته باشید اینکار بر خلاف دستور وزارت محترم بهداشت است و حتی الامکان باید از مصرف خوراکی سنگ نمک اجتناب نمایید و از نمک تصفیه شده برای این منظور بهره بگیرید.
از دیگر کاربرد های سنگ نمک خام، برای مصارف تزئینی می‌توان اشاره کرد که حجم بسیار گسترده‌ای را به خود اختصاص داده است و خریداران آن اغلب کارگاه‌های تولید سنگ نمک تزیینی می‌باشند و در این زمینه بهترین سنگ نمک سفید مخصوص برش توسط مجموعه سنگ نمک هالیتو در ایران عرضه می‌شود.

سنگ نمک نارنجی

سنگ نمک را در کجای خانه قرار دهیم

سنگ نمک عملکرد خاصی دارد و بهتر است در جایی قرار بگیرد که بیشتر افراد خانواده در آن جا رفت و آمد دارند و زمان زیادی را در آن جا سپری می‌کنند همچنین بهتر است سنگ نمک در جایی قرار بگیرد که وسایل الکتریکی نیز در آن محدوده قرار دارد.

سنگ نمک برای دفع چشم زخم نیز مفید است و بهتر است در فضایی که مهمانان در آن قرار می گیرند، استفاده شود.
بنابر این بهتر است که سنگ نمک در اتاق خواب و یا در پذیرایی قرار گیرد که اتاق خواب کودکان را بهتر است همواره در اولویت قرار دهید تا خواب آرامتر و راحت تری داشته باشند.

سنگ نمک نارنجی

فروش سنگ نمک نارنجی به صورت عمده

فروش سنگ نمک نارنجی با کیفیت و قیمت خیلی خوب و تحویل سریع برای خرید و ارسال در دسترس است. مجموعه سنگ نمک حسینی (سنگ نمک هالیتو) بهترین نوع سنگ نمک نارنجی را در اختیار شما می‌‌گذارد .

ساخت آباژور سنگ نمک و آجر نمک مخصوص دیوار های نمک با سنگ نمک نارنجی بسیار جذاب است.

سنگ نمک نارنجی گرمسار

سنگ نمک نارنجی از سنگ نمک هایی است که کم یاب‌ تر از سنگ نمک های سفید رنگ است و قیمت بالاتری هم دارد.

فروش سنگ نمک نارنجی گرمسار برای ساخت اتاق نمک

خیلی از کلاس‌ های انرژی درمانی و کسانی که کلاس‌ های یوگا برگزار می‌کنند همیشه تلاش می‌‌کنند محل برگزاری کلاس در یک اتاق از سنگ نمک باشد.

طبق تحقیقاتی که انجام شده قرار گرفتن در یک فضای نمکی می‌تواند تاثیر زیادی در آرامش فرد و راحتی در تنفس داشته باشد. سنگ نمک با انتشار یون منفی در فضا این کار را می‌کند .

سنگ نمک نارنجی گرمسار

فضای جنگل ها و آبشارها پر از یون های منفی می‌باشد. یون منفی عاملی است برای سلامتی!

صادرات سنگ نمک نارنجی گرمسار برای خوراک دام

کشورهای ترکیه و هند عمده خریداران سنگ نمک نارنجی گرمسار هستند که از این سنگ نمک ها برای خوراک دام استفاده می‌کنند.

برای مشاهده آمار صادرات سنگ نمک از ایران در سالهای گذشته از این صفحه بازدید نمایید

سنگ نمک نارنجی

این کشورها قبلا مشتریان و خریداران سنگ نمک هیمالیا از پاکستان بودند اما به دلیل افت قیمت شدید سنگ نمک در ایران، برای تاجران هندی و ترک، بسیار به صرفه تر است که سنگ نمک نارنجی را از ایران تهیه نمایند.

سنگ نمک نارنجی برای برش

اگر شما کارگاه سنگ نمک تزئینی و برش سنگ نمک دارید و قصد دارید برای ساخت سنگ نمک تزئینی از سنگ نمک نارنجی گرمسار استفاده کنید به راحتی می‌توانید سنگ نمک دلخواه خود را سفارش دهید.

سنگ نمک نارنجی گرمسار

معمولا چراغ خواب سنگ نمک نارنجی طرفداران مخصوص به خود را دارد و بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند از سنگ نمک نارنجی در دکوراسیون استفاده کنند هر چند که این موضوع سلیقه ای است.

پیشنهاد می‌شود برای مشاهده محصولات سنگ نمک تزیینی از این صفحه بازدید نمایید

سنگ نمک نارنجی گرمسار

البته در نظر داشته باشید به دلیل کم بودن مقدار سنگ نمک نارنجی نسبت به سنگ نمک سفید، این سنگ نمک قیمت بیشتری نسبت به نمونه سفید رنگ دارد.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

این مطالب را نیز ببینید!

سنگ نمک رنگی

بازار فروش انواع سنگ نمک رنگی صادراتی

بازار فروش انواع سنگ نمک رنگی صادراتی، سنگ نمک آبی نایاب، سنگ نمک قرمز، سنگ نمک صورتی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button+989129380188